O nas

Gabinet stomatologiczny działa od 2012 roku. Jego wygląd, sposób funkcjonowanie i wyposażenie są owocem wieloletniego doświadczenia.

Specjalistyczna wiedza którą nieustannie pogłębiamy i doświadczenie gwarantują profesjonalne zabiegi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Dysponuję nowoczesnym i innowacyjny sprzętem, zapewniającym najwyższą skuteczność leczenia. Każdy pacjent ma możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług m.in.: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna, endodoncja (leczenie kanałowe),  protetyka, diagnostyka RTG.

Naszą wiedzę i doświadczenie staramy się zdobywać poprzez udział w szkoleniach i kursach co potwierdzają liczne DYPLOMY I CERTYFIKATY.

Innowacyjne metody leczenia zostały dostrzeżone i docenione na międzynarodowej konferencji naukowej ISMCK Kosice 2012 – II nagroda.

Gabinet posiada pracownię rentgenowską (RTG punktowe)

Jednostka działa na podstawie zezwoleń Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Nie ma negatywnego oddziaływania na środowisko. Na podstawie wykonanych pomiarów dozymetrycznych i odczytów dawek indywidualnych pracowników nie są przekroczone dawki graniczne określone prawem.