Gabinet

Używamy najlepszych materiałów dentystycznych.

Razem z lekarzem zaplanujesz kolejne etapy leczenia i wizyty kontrolne.

Poznasz zasady właściwej higieny jamy ustnej. Powiemy Ci jak najlepiej samodzielnie dbać o swój zdrowy i piękny uśmiech. Po zakończeniu leczenia zapraszamy na regularne wizyty kontrolne i higienizacyjne co 6 miesięcy.

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Leczenie kanałowe
  • Periodontologia
  • Profilaktyka stomatologiczna
  • Protetyka
  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia zachowawcza
  • Zdjęcia rtv/rvg (rentgen i radiowizjografia cyfrowa)

W naszym gabinecie czeka na Ciebie komfortowa podwójna poczekalnia.

Mała tuż przy gabinecie i duża z wygodnym miejscem odpoczynku gdzie mogą Państwo w miłej atmosferze oczekiwać na zabieg, poczytać bieżącą prasę.

Jesteśmy gabinetem przyjaznym dzieciom – w wydzielonej części poczekalni znajduje się miejsce zabaw dla malucha i starszaka.

Mile widziane są dzieci w każdym wieku – maluchom pomagamy po raz pierwszy w sposób przyjazny zapoznać się z gabinetem. Starszakom odpowiadamy na nurtujące ich pytania i pokazujemy na czym leczenie polega.

Korzystamy z nowoczesnych technologii – Niosą one ze sobą mnóstwo korzyści. Dzięki nim zapewniamy Państwu maksymalne bezpieczeństwo, a sobie precyzję i wygodę pracy oraz większe możliwości leczenia.

System sterylizacji – Chronimy Państwa przed zakażeniem. Autoklaw MOCOM i specjalny fotel z własnym systemem dezynfekcji, zapewnia, że zabieg odbędzie się przy pomocy idealnie zdezynfekowanych narzędzi.

Stanowisko pracy dentysty – Wygodny, regulowany fotel pacjenta z dostosowanym do kształtu głowy zagłówkiem. Cyfrowa diagnostyka radiologiczna, system kamer wewnątrz ustnych, monitor LCD.

Zdjęcia RTG – Cenimy Państwa czas dlatego w naszym gabinecie zainstalowaliśmy najnowocześniejszy system radiologi cyfrowej i podczas zabiegu możemy wykonać zdjęcie bez potrzeby przemieszczania się. Po wykonaniu prześwietlenia jego efekt możemy pokazać Państwu bezpośrednio przy fotelu i omówić dalsze etapy leczenia.

Mikrosilnik endodontyczny – umożliwia dokładne i precyzyjne leczenie endodontyczne.

Wszystko po to, aby leczyć w najlepszych warunkach.

Nasza dewiza – im więcej wiesz tym lepiej się czujesz.

Na początku leczenia ustalany jest jego plan. Optymalny i dostosowany do Państwa potrzeb.

Liczymy na Państwa pytania i chętnie na nie odpowiadamy. Ustalamy kosztorys leczenia.

Wszelkie niejasności wyjaśniamy.

Czekamy na Ciebie!